• Sukces Tymona

• Wakacje trwają i przynoszą dobre wieści. kolarskie. Tymon Sztencel zawodnik Kwidzyńskiego Klubu Kolarskiego. Drużyna Dziki Team Kwidzyn ( uczeń Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Polskich Noblistów w Kwidzynie) zakwalifikował się do udziału w prestiżowych zawodach ogólnopolskich: XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich Małopolska 2022- Kolarstwo Górskie 5-6.07.2022. To wielki sukces i efekt bardzo ciężkiej pracy treningowej Tymona i Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn. Poszukujemy sponsorów do pokrycia kosztów przejazdów na udział w olimpiadzie. Zapraszamy do współpracy. Z miłości do kolarstwa! Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn.

• Zakończenie roku 2021/2022

• Oficjalnie rok szkolny 2021/22 dobiegł końca. Uroczyste zakończenie, prowadzone przez Milana Safadera oraz Wiktorię Szczurko odbyło się o godzinie 15:30. Dyrektor Liceum - Pani Marzenna Czyżewska zainaugurowała część oficjalną imprezy krótkim przemówieniem, a następnie przeszła do wręczenia Pani Monice Rybickiej specjalnej nagrody - podziękowania dla przyjaciół szkoły. Dalej nastąpiło wręczenie uczniom SLO świadectw oraz nagród za wysokie wyniki w nauce. Uroczystość została zwieńczona pięknym występem artystycznym Heleny Dudek oraz Krzysztofa Marciniaka. Jak zawsze, nad stroną techniczną czuwali Szymon Gąbka oraz Krzysztof Marciniak. Sztandar szkoły reprezentowali Hanna Perfikowska, Helena Dudek, Patrycja Paprocka, Dominika Śmigelska, Michał Badziński oraz Jakub Babiński.

Życzymy Wam, aby te wakacje były przepełnione radością. Niech każdy kolejny dzień przynosi Wam wspaniałe przygody. Cudownych i bezpiecznych wakacji! Samorząd SLO