• Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024

Przewodniczący: Pola Schodowska

Zastępca: Maria Maj

Skarbnik: Zofia Budek

W dniu 27 października w SLO odbyły się wybory Rzecznika Praw Ucznia oraz Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego SLO. Wybory poprzedzała debata przedwyborcza prowadzona przez dotychczasowego Przewodniczącego SU SLO - Piotra Czechowskiego, a wzięli w niej udział kandydaci: Maria Maj oraz Aaron Schodowski. Po zaprezentowaniu swojej kandydatury kandydaci odpowiedzieli na liczne pytania zadawane przez uczniów SLO, po czym nastąpiło głosowanie.

Po zliczeniu głosów przez jury w składzie: Michał Stachurski, Zofia Budek, Julia Janiszewska oraz Maks Wisniewski okazało się, że tegorocznym Przewodniczącym SU SLO zostaje Aaron Schodowski.

Jednocześnie z wyborami Przewodniczącego odbyły się wybory Rzecznika Praw Ucznia, a kandydować zgodzili się : Pani Katarzyna Enerlich, Pan Łukasz Życiński, Pan Szymon Figurski oraz Pan Andrzej Delewski.

Okazało się, że już po raz trzeci z rzędu na dwuletnią kadencję został wybrany Pan Andrzej Delewski!

Serdecznie dziękujemy wszystkim kandydatom oraz gratulujemy wygranym