• .

Serdecznie dziękujemy za kwoty przekazane w 2023 r. ramach odpisu podatkowego na Kwidzyńskie Stowarzyszenie Oświatowe. Dzięki Państwa wpłatom uzyskaliśmy 13.389,20 zł. Powyższa kwota została przeznaczona na modernizację sali gimnastycznej.

W tym roku chcielibyśmy zakupić sprzęt oświetleniowy, który jest niezbędny podczas występów artystycznych dzieci i młodzieży.

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W SPOŁKU

Klasyczny dzień wagarowicza w Społku zawsze przyciąga uczniów do szkoły. Są ku temu różne powody…

Choćby druga edycja SPOŁKOWYCH GADEK – projekt zaproponowany przez panią Izabelę Gmińską i Katarzynę Enerlich. Tym razem dyskutowano w sprawie pracy domowej w liceum, czy to powinno być obowiązkowe zadanie i czy zawsze wspiera rozwój ucznia. Zaproszono ekspertów: Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia, pana Andrzeja Delewskiego, nauczycielkę matematyki i doradczynię metodyczną tego przedmiotu p. Halinę Berę, a także rodzica p. Jana Kozłowskiego – prywatnie tatę jednej z uczennic SLO i jednocześnie m.in. Prezesa MTS Kwidzyn.

• Zawody strzeleckie

21 marca uczniowie Społecznego Liceum: Helena Biskupska, Daniela Zalewska, Agata Ruda, Maksymilian Wiśniewski oraz Jakub Stępień wzięli udział w zawodach strzeleckich, organizowanych przez Zespoł ds. Zarządzania Kryzysowego, Spraw Obywatelskich i Wojskowych Urząd Miejski w Kwidzynie przy współpracy Kwidzyńskiego Stowarzyszenia Sportowo Kolekcjonerskiego GWARD. Najwyższy wynik uzyskali: Maksymilian Wiśniewski 46 pkt., Helena Biskupska oraz Jakub Stępień 42 pkt. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów.

• Global Money Week

W terminie 18 - 24 marca nasza szkoła wzięła udział w 12 edycji kampanii Global Money Week. Sporo praktycznej wiedzy jak zacząć inwestować swoje pieniądze oraz jak nie dać się okraść w internecie.

• Hufiec ZHP Kwidzyn
      • GWARD Kwidzyn